מקרר שמביא את האוכל אליכם ולא ההיפך, מקרר לבשלנים שמתאים את עצמו לתנאי התפחת בצק או החמצת יוגורט, ומקרר שמציע לכם מתכונים עם מוזיקת רקע: חידושים וגאדג’טים בעולם המקררים. 

נדמה אולי שעולם המקררים לא השתנה רבות עם השנים: אותה קופסה גדולה העומדת במטבח, אותם קוטג’ וירקות בפנים. אך טכנאי מקררים יוכלו לספר לכם שתחום הקירור הביתי הולך ומתפתח משנה לשנה, עם שלל חידושים טכנולוגיים. תשכחו מאייס מייקר או מהרעיון המהפכני בזמנו של החלפת המיקום בין המקרר ליחידת ההקפאה – החידושים הבאים וכמה מהגאדג’טים שכבר קיימים בשוק צועדים כברת דרך קדימה, עם שימוש בווייפיי ואפילו בבינה מלאכותית, מה שגורם לך לתהות האם בפעם הבאה שנצטרך תיקון מקררים במקום לחפש טכנאי לתיקון מקרר מומלץ בכפר סבא נצטרך גם להיעזר באיש מחשבים.

תא בקרת אקלים – הרבה יותר ממקרר

פעם פסגת הבישול הביתי היתה צלי עוף, ולמסיבת יום ההולדת של הילד היו מכינים עוגת שוקולד בחושה. היום המקום המרכזי שתופס האוכל בתרבות גורמת לכך שרבים מכינים בבית פסטה בעבודת יד, מבשלים בוואקום ומכינים לילד עוגה מפוסלת בציפוי שוקולד מטומפרר.

פיינקוק מציעים לבשלנים את LIFE תא בקרת אקלים:

מכשיר קירור שהוא הרבה יותר ממקרר, בקיבולת של 22, 26 או 45 ליטר, שמתאים את פעולת הקירור לצורך שלכם באותו רגע – אם זה אחסון בקירור בטמפרטורה מסוימת, תנאים אידיאליים להתפחת בצק, קירור יין מקצועי, החמצה של יוגורט, טמפרור שוקולד, הפשרה או הקפאה מהירה, והכל בהפעלה נוחה בעזרת מסך מגע.

המקרר החכם

חשבתם שמקרר עם צג אלקטרוני והודעות על צורך בהזמנת שירות טכנאי מקרר מומלץ ברעננה עבור החלפת פילטר במקרר זו קדמה טכנולוגית? זו רק ההתחלה.

טכנאי מקררים בכל העולם עוצרים נשמתם: סמסונג הציגה לאחרונה מקרר מהפכני – Family hub. עם בינה מלאכותית ומסך מגע גדול, המקרר החכם מציע לבדוק את תכולת המקרר כדי להכין לכם רשימת קניות, לאתר עבורכם מתכונים מחומרי הגלם שמאוחסנים בו, ואפילו להשמיע לכם מוזיקה בזמן הבישול או להקרין את אותו סרט שאתם בדיוק מפספסים בטלוויזיית סמסונג שבסלון. היצרנית מספרת שאפשר גם לעשות דרכו שופינג אונליין ולהכין לו”ז משפחתי להקרנה על הדלת, אבל לא מספרת אם הוא גם מחפש ומזמין טכנאי מקררים בתל אביב במקרה הצורך.

המקרר לעצלנים

עוד לא למכירה, אך פנסוניק כבר הציגה בתערוכת טכנולוגיה רעיון מבריק לבטטות הכורסא שמתעצלים לגשת למקרר לקחת שתייה קרה: מקרר נייד עם חיישני מיפוי שטח (כמו של שואבי אבק רובוטיים), שבעזרת פקודה קולית דרך אלקסה מגיע אליכם כדי שתשלפו בקבוק ואז חוזר חזרה למקומו. זאת כמובן בהנחה שאתם בטווח הישג וללא מדרגות בדרך, שעלולות לשלחו אל תיקון מקררים דחוף.

נשאר קוטג’ במקרר או שצריך לקנות?

אם שאלה שכזו נשאלת בחייכם לא פעם בעודכם מתלבטים בסופר, זה הזמן לרכוש את FridgeCam של Smarter:

מצלמת וידאו המותקנת בתוך המקרר, המשדרת לטלפון הסלולארי שלכם, ומאפשרת לראות מה יש או אין במקרר – או מי במשפחה מחסל לכם את השוקולד.

המאמר בשיתוף:

האיש שלכם בעולם המקררים יוסי פרת שירותי קירור טכנאי תיקון מקררים בכפר סבא ערי השרון

ומרכז הארץ. תיקון, שיפוץ, החלפה, ייעוץ בכל עולם המקררים מכל סוג ודגם

לאתר של יוסי פרת לחצו כאן

יש לכם בעייה דחופה SOS, רוצים להתייעץ על תקלה?

חייגו ליוסי פרת 052-2459306

גולשים יקרים עקב תקלה באתר לחצן הוסף לסל לא פעיל, לרכישה לחצו על - קנה מוצר או לקנייה ומידע נוסף לחצו כאן