טכנאי מזגנים ממליץ: הטכנולוגיות החדשות בתחום מיזוג האוויר

מזגני אינוורטר הם כבר חדשות ישנות: תחום מיזוג האוויר לא עומד במקום, אלא מציג מדי שנה חידושים טכנולוגיים והמצאות חדשות שיאפשרו לכם ליהנות ממיזוג חכם, נעים וחסכוני יותר, ואפילו כזה שמאתר עבורכם בעצמו טכנאי מזגנים בתל אביב בשיא הקיץ.

מיזוג אוויר הוא מצרך הכרחי בישראל, היכן שימי השרב מתחילים להכות בנו כבר מחודש מאי ונמשכים לפעמים עד ספטמבר ואוקטובר. עולם המיזוג אינו קופא על שמריו, אלא חותר ללא הפסק לשיפור ולייעול השליטה באקלים, נוחות ואיכות התפעול וגם החיסכון האנרגטי, כמו גם מציאת פתרונות מיזוג ניידים לשעת צורך, אפילו בשביל להקל את חופשת הקמפינג מול הכנרת.

המזגן החכם: שליטה מרחוק באמצעות ווייפיי Wi Fi ואפליקציה ייעודית

בזכות רשת הווייפיי וטכנולוגיית הענן כבר לא צריך לחפש את שלט המזגן כדי להפעילו, או אפילו להיות בקרבתו: המזגנים החכמים החדשים מאפשרים לתפעל את המזגן היישר ממכשיר הסמארטפון, מהפעלת טיימר ועד קבלת ייעוץ של טכנאי מזגן מומלץ ומיומן בשיחת צ’ט.

אלקטרה, למשל, הציגה את “אלקטרה SMART“: המזגן מחובר לענן הביתי, ובעזרת אפליקציה נוחה לשימוש ניתן לתפעל אותו מכל מקום ובכל שעה: להדליק, לכבות, לשלוט על כמה חדרים במקביל, לקבוע את הפונקציה והטמפרטורה, ובמקרה של צורך בתמיכה גם לפנות אל טכנאי מזגנים אלקטרה בשירות לקוחות בצ’ט. האפליקציה גם דואגת להתריע בפניכם בכל פעם שיש צורך בביצוע ניקוי פילטר במזגן, או כשהיא מנתרת תקלה במזגן המחייבת תיקון מזגנים דחוף – היא גם מיידעת בנושא את מרכז השירות, כדי שיוכל לסייע לכם במציאת טכנאי מזגנים בתל אביב או שירות תיקון מזגן אלקטרה בשרון בהקדם האפשרי, גם אם מדובר בשיא העונה.

גם תדיראן מציעה שירות דומה של שליטה מרחוק למזגנים מיני מרכזיים בשם Tadiran Connect – תשתית טכנולוגית מתקדמת להפעלת המזגן דרך אפליקציית בטלפון הסלולארי, שגם מנטרת ואוספת נתונים בזמן אמת כדי לאבחן כל בעיה מיד עם הופעתה, ולאתר לכם טכנאי מזגנים במרכז הארץ עבור תיקון מזגן תדיראן דחוף.

הפעלת אחריות בעזרת סריקת קוד QR

עד שמצאתם טכנאי מזגנים אלקטרה בהרצליה, אין לכם מושג איפה תעודת האחריות? עוד פיתוח מעניין של אלקטרה: במקום להתחיל למלא טפסים או לבזבז זמן בהמתנה למוקדן כדי להפעיל את האחריות על המזגן החדש, תוכלו בקרוב לגשת אל המזגן עצמו, לחפש את קוד ה-QR הזעיר שעליו, ולסרוק אותו באפליקציית QR בטלפון וללחוץ להפעלת האחריות – פשוט וקל.

קטן ונייד

לא כל הלקוחות הפוטנציאלים של שוק המיזוג מחפשים בהכרח מערכת חכמה ומשוכללת להתקנה בבית בעזרת טכנאי תיקון מזגנים בתל אביב, למשל – ישנם רבים המחפשים פתרונות קטנים וניידים ללא צורך בהתקנה, כדוגמת שוכרי דירות לשנה, או אפילו מטיילים שמעוניינים בטיול משפחתי בקמפינג משודרג, בו לא צריך להזיע מהלחות בלילה באוהל.

Zero Breeze הוא מוצר שפותח ויוצר באמצעות מימון המונים במיוחד כפתרון מיזוג לקמפינג: משקלו כ-6 ק”ג בלבד, והוא פועל באמצעות בטריית ליתיום נטענת (אם כי גם אפשר לחבר אותו לחשמל אם יש) המספקת 3.5-5 שעות מיזוג רציפות. בנוסף למזגן, המכשיר גם פועל כרמקול בלוטות’ איכותי וכתאורת לד לאוהל, למקרה הצורך, ואפילו יש לו חיבור USB אם הסלולארי שלכם זקוק בדחיפות להטענה.

לחללים מסורתיים יותר כדוגמת דירה או משרד, מוצעים מגוון מזגנים ניידים לרכישה או להשכרה, כדוגמת Tornado to go (שמצויד אפילו באפשרות חיבור לשעון שבת, ובגלגלים להזזה נוחה), או ה-FSA-14H  של פמילי ליין, עם דירוג אנרגטי A לחיסכון בחשמל, טיימר שבת ומערכת פילטרים כפולה להשבחת אוויר ולסינונו מעשן, חיידקים ושאר מזיקים.

מהפכת הגז בפתח?

על אף הדיון הציבורי והתקשורתי הרב בגז הטבעי בישראל, משאב זה טרם החל להיכנס לשימוש נרחב אצל הלקוח הביתי בארץ. עם זאת, בסוף 2017 הציגה אמישרגז פיתוח של Aisin מבית טויוטה של מערכות מיזוג אוויר המופעלות באנרגיית גז נקייה ויעילה – פתרון ידידותי לסביבה וגם לחשבון הבנק בזכות עלויות התפעול הנמוכות והפחתת פליטת דו תחמוצת הפחמן.

גולשים יקרים עקב תקלה באתר לחצן הוסף לסל לא פעיל, לרכישה לחצו על - קנה מוצר או לקנייה ומידע נוסף לחצו כאן