קניית פאות באינטרנט – איך עושים את זה נכון?

ישנם מוצרים שקל וטריוויאלי לקנות באינטרנט וישנם מוצרים אחרים שזה לא תמיד פשוט ולעיתים גם לא נכון. ככלל, ככל שניתן לאפיין את המוצר עם מפרט טכני מדויק ומוגדר, כך קל יותר למכור ולקנות אותו באינטרנט. בתחום הפאות ישנו בהחלט מפרט טכני לכל פאה, אבל ישנו גם מרכיב מפתח של התאמה אסתטית ופונקציונלית של הפאה לראשו של הלקוח, ואת זה לא פשוט בכלל לבדוק באמצעות רכישה באינטרנט. יחד עם זאת, אם אתם בכל זאת רוצים לקנות פאה באינטרנט, כדאי לעקוב אחר הכללים הבאים שנביא בפניכם בשורות הבאות.

אתה הפאה הראשונה לא קונים באינטרנט

עם כל הרצון ליהנות מהנוחות של קניית פאה מכסא המחשב בבית, את הפאה הראשונה שלכם אתם רוצים לקנות בחנות פאות מסודרת, לאחר שבוצעו מדידות מדויקות לראש שלכם ולאחר שכבר רכשתם ניסיון עם דגמים שונים וסוגים שונים של פאות, בכדי להבין מה מתאים לכם יותר ומה מתאים לכם פחות. ללא הידע המקדים הזה, לא באמת תוכלו לבחור פאה אונליין רק על בסיס פרטים טכניים המסופקים לכם או על פי מראה עיניים שאתם מקבלים מתמונה של פאה על גבי מסך המחשב. על כן, אם זאת הפאה הראשונה שאתם קונים, עשו זאת בחנות פאות מסודרת. אם אתם מרגישים מספיק בטוחים לגבי מה אתם צריכים וכבר רכשתם ניסיון בתחום, תוכלו בהחלט להמשיך עם האופציה המקוונת.

קניית פאה באינטרנט – מדיניות החזרות והחלפות מסודרת

בכל מקרה, כאשר אתם קונים פאה באינטרנט, אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק הוא את מדיניות ההחלפות וההחזרות של החנות המקוונת. ככלל, יהיה זה בהחלט סביר להניח שהפאה הראשונה שתזמינו אונליין לא בהכרח תתאים לכם ובמקרה כזה אתם בהחלט רוצים שתעמוד לרשותכם היכולת להחזיר את הפאה ולהחליף אותה בפאה אחרת ואף לבצע את ההליך הזה מספר פעמים. יש לכך עלות וזה גם לוקח זמן, אבל האפשרות חייבת לעמוד לרשותכם.

מפרט טכני מפורט

את ההחלטה לגבי הפאה הנבחרת מתוך שורה של פאות שונות שמוצגות באתר אתם רוצים לקבל בצורה מושכלת ומדויקת ולא רק על פי מראה עיניים של תמונה שעוצבה במיוחד עם מטרה שיווקית לקידום מכירות הפאה. בהיבט זה אתם רוצים לקבל מפרט מלא של הפאה ובכלל זה סוג סיבי השיער, צפיפות, עובי סיבים, סוג בסיס רשת או תחרה, אורך סיבי שיער וכל פרט אחר שיסייע לכם להבין בדיוק כיצד נראית הפאה ועד כמה היא מתאימה לכם.

גולשים יקרים עקב תקלה באתר לחצן הוסף לסל לא פעיל, לרכישה לחצו על - קנה מוצר או לקנייה ומידע נוסף לחצו כאן