מכשיר לניקוי ספות ושטיחים

ניקוי ספות וניקוי שטיחים הם שני תחומים שבהם ישנה משמעות רבה מאוד לידע המקצועי ולחומרי הניקוי המקצועיים, אבל לא פחות מכך גם למכשור שבאמצעותו מבוצע הניקוי. אחת הדוגמאות הקלאסיות שכל בעל שטיח הרהר בו בנקודת זמן כזאת או אחרת היא הדוגמא של שואב אבק. ישנם שואבי אבק שלא משנה כמה נעבוד איתם על השטיח או הספה, בסופו של דבר תמיד תישאר כמות נאה מאוד של אבק שלא הצלחנו להסיר. לעומתם ישנם שואבים שבתוך דקות ספורות אפשר לשאוב את האבק והלכלוך היבש עמוק מתוך השכבות העמוקות של הספה. אם אתם רוצים לנקות את הספות שלכם בעצמכם ולוותר על שירות ניקוי ספות מקצועי, חשוב שיהיו בידיכם המכשירים החשמליים המתאימים, שעליהם נדבר בשורות הבאות.

מכשירי שאיבה

אחד השלבים החשובים ביותר בכל משימה של ניקוי ספות הוא השלב של ניקוי הלכלוך היבש באמצעות שואב אבק. ניקוי יעיל בשלב זה הוא הכרחי על מנת למנוע היווצרות של משקעים בוציים כשנכנסים המים לפעולה. את שלב הניקוי הזה יש להשלים באמצעות ניעור טוב של השטיח או הספה וכן באמצעות שואב אבק חזק שיודע לשאוב היטב את שכבות האבק החיצוניות ויודע גם לחדור פנימה ולהציף חלקיקי אבק ומזון יבש שחדרו אל מעבה הספה. חברת ניקוי ספות מקצועית תוכלו לתת לכם המלצה על שואב טוב שישרת אתכם בכל שבוע ולאורך שנים.

מכשירי הסרת כתמים

הסרת כתמים מתבצעת באמצעות יישום של חומרים ייעודיים להסרת כתמים, ויחד עם זאת, יעילות הפעולה תלויה מאוד בפעולת ההסרה הפיזית ושפשוף הכתם מתוך סיבי הריפוד. ישנם מכשירים שפשוט מאפשרים פעולה אינטנסיבית, מהירה ורציפה לאורך זמן באמצעות משטח עדין המסתובב במהירות גבוהה ויוצר שפשוף אינטנסיבי של הכתם תוך העמקת האפקט הכימי של חומר הניקוי עליו. גם במקרה הזה, חברת ניקוי ספות מקצועית תוכל להמליץ לכם על מכשירים מתאימים.

מכשירים לייבוש

שלב חשוב נוסף בכל תהליך של ניקוי ספות הוא שלב הייבוש, שאמור למנוע היווצרות של עובש וריחות רעים בגין הלחות שנלכדה בתוך הספה. שואב אבק חזק יכול לסייע מאוד בשלב זה, אך מעבר לכך יש להצטייד גם במכשיר לייבוש הספה. מכשיר זה מבוסס על מפוח וגוף חימום, שמאפשרים פליטה של זרם אוויר חם בטווח רחב על מנת להשיג ייבוש יסודי ומהיר של כל פני הספה מבלי לגרום נזק לסיבי הספה ותוך קיבוע תחושת הרכות והרעננות של הריפוד הנקי.

גולשים יקרים עקב תקלה באתר לחצן הוסף לסל לא פעיל, לרכישה לחצו על - קנה מוצר או לקנייה ומידע נוסף לחצו כאן