העברת משכנתא מבנק לבנק

העברת משכנתא מבנק לבנק
העברת משכנתא מבנק לבנק

ביצוע העברת משכנתא מבנק לבנק

אם אתה מחפש משכנתא טובה יותר או רוצה לעבור בין מלווים, העברת המשכנתא שלך עשויה להיות אופציה. אבל חיוני שתבין את כל האפשרויות שלך לפני שתתחייב להעברה אחת.

ניתן להעביר משכנתאות בכמה דרכים, לרבות שירות העברות ומכירת משכנתא. למרבה הצער, המלווים בדרך כלל לא נהנים מהתרת העברות מכיוון שהם מאבדים תשלומי ריבית שהיו מבוצעים על הלוואה חדשה.

מימון מחדש של העברת משכנתא מבנק לבנק

מימון מחדש של משכנתא הוא תהליך של החלפת הלוואת הדירה הנוכחית שלך בהלוואה חדשה בעלת תנאים או תכונות טובים יותר מאלה שיש לך כרגע. זו יכולה להיות דרך מצוינת לחסוך כסף או לעזור להגיע ליעדים פיננסיים אחרים.

העברת משכנתא מבנק לבנק לוקח בדרך כלל 30 עד 45 ימים, תלוי במלווה שלך ובגורמים אחרים. אם אתה יכול להבטיח תעריף נמוך מזה הנוכחי שלך, החיסכון עשוי להיות משמעותי ויכול לכסות את כל העלויות הנלוות תוך מספר שנים.

מימון מחדש של המשכנתא שלך דורש מציאת מלווה חדש והשלמת תהליך בקשת ההלוואה. דוח האשראי שלך ייבדק, וסביר להניח שתצטרך למלא מספר טפסים במהלך שלב זה.

מימון מחדש של המשכנתא שלך יכול להביא לחיסכון של אלפי דולרים לאורך תקופתה. תלוי באיזה סוג של הלוואה יש לך, זה עשוי להוריד את התשלום החודשי שלך ולהפחית את הריבית הכוללת המשולמת.

סוג נוסף של מיחזור משכנתא הוא מיחזור "מזומן", המאפשר לכם להמיר את ההון העצמי של הבית למזומן לכל מטרה. זה יכול לכלול מימון פרויקט שיפור ברחבי הבית, תשלום עבור לימודים במכללה עבור ילדכם או איחוד חובות.

מימון מחדש יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך, אבל זה יכול להשפיע לרעה על ניקוד האשראי שלך. המלווה החדש שלך יערוך חקירה קשה על ההיסטוריה שלך שעלולה להוריד אותה באופן זמני.

כדי למנוע זאת, הקפד להישאר מעודכן בכל תשלומי החוב ולעולם לא לפספס תשלום. פעולה זו תעזור לציון האשראי שלך להתאושש, ויקל על קבלת משכנתא נוספת בעתיד.

בעת מימון מחדש של המשכנתא שלך, חיוני למצוא מלווה המציע תעריפים ותנאים תחרותיים. אתה יכול לעשות זאת על ידי השוואת מלווים ובחינת העמלות, הריביות והתנאים שלהם. כדאי גם לקחת בחשבון את עלויות הסגירה כדי שתדע בדיוק כמה יעלה לך למחזר. זה חכם לקבוע אם הם יוותרו על עלויות מראש או יגבו קנסות על תשלום מראש; זה יעזור לקבוע אם מימון מחדש הגיוני עבורך.

בהנחה

בהנחה שמשכנתא היא תהליך של השתלטות על תשלומים על הלוואת דירה קיימת. זו יכולה להיות דרך מועילה לחסוך כסף בתשלום החודשי שלך ולהימנע מכך שהמלווה יגבה עמלות. עם זאת, חיוני שהמוכר יסכים לפעולה זו לפני שתוכל להמשיך.

כדי להגיש בקשה להנחת משכנתא דרך המלווה שבבעלותו ההלוואה הקיימת, יש למלא בקשה ולספק זיהוי. לאחר בחינת רשומת האשראי שלך, יחס החוב להכנסה ונתונים פיננסיים אחרים, הם יחליטו אם אתה כשיר להלוואה.

הנחות של העברת משכנתא מבנק לבנק באות בצורות רבות. חלקם פשוטים כמו הסכם פרטי בין הקונה למוכר שאינו כרוך במעורבות כלשהי מצד המלווה; אלה מכונים בדרך כלל "הנחות פשוטות".

אמנם סוג זה של הסכם עשוי לחסוך לך כסף על המשכנתא שלך, אבל זה גם כרוך בסיכונים פוטנציאליים. אם הלווה המקורי מפגר בתשלומים או שהבנק נודע על ההסדר, יש לו את הזכות לדרוש תשלום מיידי של כל סכומי ההלוואה המגיעים.

לפני לקיחת משכנתא מבנק אחד למשנהו, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ועורך דין לייעוץ משפטי. המלווים גובים בדרך כלל עמלת הנחה כדי לכסות את העלויות שלהם לאימות מידע מהבנק של המוכר, סגירת העסקה וחתימה על שחרור אחריות.

יתר על כן, המלווה החדש שלך אמור להיות מסוגל להציע ריביות נמוכות יותר מהמשכנתא הקיימת, ולחסוך לך כסף לאורך זמן. זה נכון במיוחד אם עוברים מהלוואה בריבית מתכווננת להלוואה בריבית קבועה או אם הריבית עלתה מאז שההלוואה המקורית שלך.

בנסיבות מסוימות, עשוי להיות הגיוני כלכלי להעביר משכנתא מבנק לבנק. לדוגמה, אם בעל הבית נפטר או פושט רגל, בדרך כלל ניתן להעביר את המשכנתא שלו ממלווה אחד למשנהו כדי למנוע עיקול. זה נפוץ גם לאחר גירושין או עסקאות אחרות שאינן מרוחקות זרוע המחייבות מכירת נכס.

מוכר

כאשר אתה רוכש דירה, המלווים בדרך כלל מעניקים לך משכנתא. אבל הם לא מרוויחים הרבה מההלוואה שלך עד שהם מוכרים אותה לפרדי מאק או לפאני מיי או למשקיעים אחרים.

לעתים קרובות, מלווים מוכרים מחדש הלוואות משכנתא מספר פעמים כדי לפנות את קווי האשראי כדי שיוכלו להלוות כסף לאנשים אחרים או לשמור על שיעורי ריבית נמוכים ללקוחות. מאז זה נוהג נפוץ עבור המלווים למכור מחדש הלוואות משכנתא מספר פעמים זה חיוני להבין מדוע וכיצד זה יכול להשפיע עליך.

תנאי המשכנתא שלך לא ישתנו, אבל ייתכן שתצטרך לשלוח תשלומים במקום אחר או לקבל שירות לקוחות ממישהו אחר. יתר על כן, הודע למלווה שלך על כל שינוי אחר, כגון מתי או היכן מחושב הנאמנות. אם זה גורם לדאגה, שוחח עם יועץ פיננסי על איך זה יכול להשפיע עליך. אל תשכח שאתה עדיין הבעלים של ההלוואה ויכול לבקש הודעת מכירה לפני ביצוע ההעברה.

אהבתם את הפוסט? שתפו עם אחרים!

צריכים הלוואה?